людям з порушенням зору

Анонси заходів

2 грудня 2021 року о 17:00 стартує курс підвищення кваліфікації "Навчання математики в НУШ"

Центр професійного рзвитку пропонує вчителям математики ліцеїв міста пройти курси підвищення кваліфікації, організовані у рамках науково-методичного проекту "Якість освіти" спільно з Інститутом Педагогіки НАПН України та Видавничим домом "Освіта". Курси  підвищення кваліфікації вчителів стартують 2 грудня 2021 року о 17:00. ДЕТАЛЬНІШЕ

16:15 01.12.2021

Анонс вебінарів на грудень в рамках реалізації міського проєкту "Модель "4-К"

09:53 30.11.2021

Анонс вебінарів в рамках реалізації міського проєкту "Модель "4-К"

КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Першотравенської міської ради» з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників ЗДО міста пропонує переглянути онлайн вебінари в рамках реалізації міського проєкту «Модель 4К», які буде проведено 25 та 30 листопада 2021 року.

08:53 24.11.2021

Анонс онлайн-семінару «Я вмію себе захистити: онлайн-курс для роботи з дітьми 14-18 років з формування навичок безпечної поведінки»

У межах інформаційної кампанії з попередження сексуального насильства над дітьми Українського фонду «Благополуччя дітей» в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» 24.11.2021 Центром професійного розвитку організовано проведення онлайн-семінару «Я вмію себе захистити: онлайн-курс для роботи з дітьми 14-18 років з формування навичок безпечної поведінки» для практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти м.Першотравенська.

15:33 23.11.2021

Анонс вебінару з прав людини «Марафон написання листів»

КЗ «ЦПРПП» ПМР» пропонує практичним психологам, соціальним педагогам, класним керівникам, педагогам-організаторам та заступникам директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти взяти участь в онлайн вебінарі з прав людини «Марафон написання листів», який буде проведено на наступному тижні (термін проведення 15 листопада о 15.00).

09:29 09.11.2021

Анонс семінару-практикуму щодо формування громадянських компетентностей педагогів

КЗ «ЦПРПП» ПМР» пропонує практичним психологам, соціальним педагогам, класним керівникам 10-11 класів, педагогам-організаторам та заступникам директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти взяти участь в онлайн семінарі-практикумі з попередження насильства «Особливості методики проведення інтерактивних занять з дітьми 14-18 років з питань попередження сексуального насильства над дітьми».

15:28 08.11.2021