A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Безпека життєдіяльності

Дотримання правил дорожнього руху, обов'язки і права пішоходів.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 03.02.2021 № 1/9-49, листів департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 03.02.2021 № 701/0/211-21, від 04.02.2021 № 750/0/211-21 «Щодо профілактичної роботи з дотримання правил дорожнього руху», у закладах освіти міста заплановані заходи з профілактики дотримання правил дорожнього руху пішоходами.

Важливо знати! Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку. Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому — по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

Правила дорожнього руху 2021

Обов’язки пішоходів під час руху

УВАГА! Ускладнення погодних умов.

Станом на 9 лютого 2021 року cпостерігається місцями невеликий сніг у Черкаській, Львівській, Рівненській, Вінницькій, Київській, Хмельницькій, Сумській, Івано-Франківській, Тернопільській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях та м. Київ; у Закарпатській та Херсонській областях – невеликий дощ, у Полтавській- мокрий сніг з дощем.

Підрозділами ДСНС здійснено буксирування 279 транспортних засобів (з них 13 карет ШМД та 10 автобусів) та надано допомогу 500 особам.

Всього до ліквідації наслідків негоди залучено близько 2 тис. 375 осіб та 1 тис. 790 од. техніки, в тому числі від Укравтодору 1 тис. 939 осіб та 1 тис. 667 од. техніки, від ДСНС 435 осіб та 120 од. техніки.

Координацію дій щодо транспортного сполучення здійснює міжвідомчі штаби Укравтодору та Служби автомобільних доріг в областях.

Прогноз погоди в Україні на 9 лютого.

9 лютого у більшості областей сніг; температура 0-5° морозу. В центральних областях вдень невеликі опади; температура вдень 0-5° тепла. На Закарпатті та у південних областях вранці мокрий сніг та дощ; температура вдень 6-11° тепла.

На дорогах країни, крім півдня та Закарпаття, ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, в Україні, крім західних областей, пориви 15-20 м/с.

На Київщині вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вдень 2-4° морозу.

План заходів по закладам освіти міста Першотравенська у разі погіршення погодних умов у зимовий період 2021 року

Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни

До уваги водіїв: попередження про погіршення погодних умов, що може призвести до порушення та припинення руху транспорту

Дніпропетровська область: надзвичайники розповіли що робити, якщо провалився під кригу

 

Станом на 14 січня 2021 року отримано телефонограму департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.01.2021 № 6, де наголошується, що за повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, на території Дніпропетровької області, протягом 13-16 січня 2021 року очікуються складні погодні умови:

- пройдуть опади у вигляді снігу, мокрого снігу;

- на дорогах області ожеледиця, налипання мокрого снігу;

- вітер посилюватиметься до 15-20 м/с;

- температура повітря знизиться до -12, -18° морозу вночі та -10-16° вдень.

З урахування вимог Комплексного плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2020/2021 року в Дніпропетровській області, затвердженого рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 21 вересня 2020 року (протокол  № 47), з метою своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди на об'єктах освіти області у тому числі міста Першотравенська, міський відділ освіти наполегливо рекомендує  організувати підготовчу роботу з персоналом закладів освіти міста щодо можливої ліквідації наслідків погодних умов, тримати на постійному контролі забезпечення безперебійного функціонування інженерних мереж та комунікацій у закладах освіти міста.

У випадку загрози або факту виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти міста, які несуть загрозу життю та здоров'ю людей, терміново надавати інформацію до міського відділу освіти, відповідно до вимог Табеля термінових та строкових донесень Міністерства освіти і науки України з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 11.08.2020 № 1037 «Про затвердження Табеля термінових та строкових донесень Міністерства освіти і науки України з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності».

 

У закладах освіти міста Першотравенська ведеться робота щодо підготовки до безпечних зимових канікул

Педагогічні працівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста, учнівська молодь та вихованці готуються до безпечних зимових канікул: проводяться інструктажі, розяснювальні роботи, інформаційні повідомлення в групах батьківської громадськості "Viber", "Telegram", "Facebook", розміщення інформації на сайтах закладів освіти. 24 грудня проведено нараду на платформі Zoom з відповідальними за напрямки охорони праці, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки у закладах освіти, з метою організації роботи щодо проведення безпечних зимових канікул.   

МОН нагадує школам про заборону феєрверків

Рятувальники попереджають громадян про наслідки використання піротехнічних виробів

Державна служба з надзвичайних ситуацій радить відмовитися від використання петард, салютів та феєрверків у Різдвяні свята для уникнення трагічних випадків

 

Безпека життєдіяльності учнів та вихованців - це головна задача громадськості 

Відповідно до листів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.11.2020 № 6379/0/211-20, Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області (далі ДСНС) від 16.11.2020 № 4901-6397/4916 "Про інформування батьків та підвищення рівня обізнаності дітей в правилах безпеки життєдіяльності" звертаємося до батьківської громадськості з проханням бути пильними по відношенню до поведінки дітей. 

Шановні батьки, пам'ятайте! Незнання вашою дитиною правил безпечної поведінки - є першопричини сумних та трагічних наслідків.

Звернення до батьківської громадськості

Методичні рекомендації від ДСНС

 

Нормативні акти

Перелік документації

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень