A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Установчі документи КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Першотравенської міської ради"


Основи формування стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти


Тимчасові правила щодо організації роботи шкіл міста на період карантину


Впровадження кращих методів дистанційного навчання під час запровадження умов жорсткого карантину


Оцінювання навчальних досягнень учнів


Електронні сервіси для організації дистанційного навчання:

Як створити обліковий запис Google
Створення класу, запрошення вчителів, приєднання учнів Google Classroom
Приєднання до класу Google Classroom
Розміщення навчальних матеріалів Google Classroom
Перегляд навчальних матеріалів Google Classroom
Створення завдань запитань Google Classroom
Як відповісти на завдання запитання Google Classroom
Створення завдання на формальне виконання Google Classroom
 Як виконати формальне завдання Google Classroom

Завдання на збір файлів Google Classroom
Як виконати завдання на збір файлів Google Classroom
Створення завдання на колективну роботу Google Classroom
Як виконати завдання на колективну роботу Google Classroom 
Створення індивідуального завдання за шаблоном Google Classroom
Як виконати індивідуальну роботу за шаблоном Google Classroom
Classroom для вчителя - як перевіряти роботи, виставляти оцінки, де шукати результати google-форм
Додавання скриншоту до виконаного завдання
Використання віртуальної дошки Jamboard в Google Classroom
Віртуальна дошка Jamboard для уроків в Google Meet
Створення конференції Google Meet для Google Класу
Створення відеоконференції в Zoom
Как писать и рисовать в Zoom? Чем заменить доску в онлайн-уроке
Створення YouTube-каналу та публікація відео 


Рекомендації щодо забезпечення якості освіти під час дистанційного навчання учнів в умовах карантину (розроблені на основі аналітичної довідки за результатами онлайн-опитування, проведеного Державною службою якості освіти України) 


Державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності  закладів освіти. Інституційний аудит.


 

 

Проведено вебінар «Вимого до складання деяких видів документів. Накази»

27 січня 2021 року центорм професійного розвитку педагогічних працівників Першотравенської міської ради проведено вебінар для адміністрацій закладів дошкільної освіти щодо дотримання правил оформлення деяких розпорядчих документів.

09:40 28.01.2021

Ділова документація закладу дошкільної освіти

У кожному  закладі дошкільної освіти затверджують перелік документів, які зобов’язаний формувати і зберігати той чи той працівник. Працівники зобов’язані дотримуватися вимог примірної інструкції з діловодства у закладах дошкільної освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1059.

14:14 21.01.2021

Ділова документація закладу загальної середньої освіти

Ділова документація закладу загальної середньої освіти ведеться відповідно до інструкції з діловодства, затвердженої наказом МОН від 25 червня 2018 р. "Про затвердження інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти" (зареєстровано в міністерстві юстиції україни 11 вересня 2018 р. № 1028/32480) . Ознайомитися з наказом можна за посиланням. 

13:05 21.01.2021

Затверджено Базовий компонент дошкільної освіти

12 січня 2021 року затверджено Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні. Відповідний наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти.

14:39 20.01.2021

Оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти

Оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти проведуть сертифіковані експерти ECERS. Експерти з оцінювання спостерігатимуть за групою та взаємодією дітей від 3 до 5 років протягом 3 годин під час звичайного дня в дитячому садку. Вони оцінюватимуть середовище – все, з чим та з ким взаємодіє дитина: організацію кімнат, розташування умеблювання та іграшок, взаємодію між дітьми, дітей з вихователями, вихователів з батьками, а також тривалість та ротацію занять, організацію різних видів діяльності. 

15:20 15.12.2020

Розпочала роботу освітня електронна платформа “Всеукраїнська школа онлайн”

Міністерство освіти і науки запустило освітню електронну платформу “Всеукраїнська школа онлайн”. Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

14:30 15.12.2020

Затверджено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти

Методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти  розроблено з метою надання роз’яснень директорам та іншим педагогічним працівникам, тренерам-викладачам у проведенні самооцінювання освітніх і управлінських процесів та створенні внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти.

15:16 10.12.2020

Затверджено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти

Методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти розроблені з метою надання допомоги керівникам та іншим педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти в організації роботи з визначення політики забезпечення якості освітньої діяльності та формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

10:14 10.12.2020

Затверджено професійний стандарт психолога закладу загальної середньої освіти

Міністерством розвитку економіки затверджений професійний стандарт за професією «Практичний психолог закладу освіти», який визначає основну мету та особливості професії практичних психологів у закладах освіти. Норми документа в першу чергу рекомендовано використовувати підвищення кваліфікації практичних психологів.

15:04 03.12.2020

Розроблено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти

Методичні рекомендації орієнтовані на допомогу школам у внутрішньому забезпеченні якісної освіти. Згідно з документом, система забезпечення якісної освіти у школі повинна мати не лише зовнішні стимули (ЗНО, інституційний аудит, атестація та сертифікація педагогічних працівників тощо), а й внутрішні інструменти.

14:47 03.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень