Курсова підготовка та фахові конкурси

Орієнтовні плани підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти міста на 2021 рік:

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

Інклюзивно-ресурсний центр ПМР

КДНЗ "Дзвіночок"
КДНЗ "Казка"
КДНЗ "Черемшина"
КДНЗ "Берізка"
КДНЗ "Білочка"
КДНЗ "Калинка"
КДНЗ "Попелюшка"

Підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів з навчальної роботи, вчителів початкової школи, вчителів-предметників основної і старшої шкіл, шкільних бібліотекарів

Український інститут нормативної інформації є суб’єктом підвищення кваліфікації і пропонує проведення курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти.

14:42 19.01.2021

Затверджено та оприлюднено орієнтовні плани підвищення кваліфікації на 2021 рік

Відповідно до пункту 17 Постанови КМУ від 21.08.2019 р. №800 “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”заклади освіти міста здійснили перспективне планування підвищення кваліфікації працівників закладів на 2021 рік. Орієнтовні плани сформовані з урахуванням пропозицій педагогічних працівників і оприлюднені на сайтах закладів та установ освіти.

14:43 24.12.2020

Розпочато реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації 2021

У сертифікації вчителів початкових класів 2021 року зможуть взяти участь 2 000 педагогів. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН.Добровільна реєстрація вчителів розпочнеться 18 січня 2021 року і триватиме до 31 січня. Реєстрація може бути припинена достроково, якщо бланки реєстраційних карток-заяв сформують 2 000 осіб.

14:42 15.12.2020

Підвищити кваліфікацію можна дистанційно

Комунальний заклад "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Першотравенської міської ради пропонує ознайомитись з діяльністю громадської організації "Центр освітніх ініціатив і інновацій", яка надає можливість педагогічним працівникам безкоштовно підвищити кваліфікацію. На сайті безліч різноманітних тренінгів, вебінарів, курсів підвищення кваліфікації. Реєструйтесь та навчайтесь!

14:13 07.12.2020

Оголошено проведення V обласного конкурсу «Психолог року - 2021»

Обласний конкурс «Психолог року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття») і проводиться з метою виявлення і підтримання творчої праці практичних психологів, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації психолого-педагогічних здобутків.

16:08 03.12.2020

Визначено переможця І зонального туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" в номінації "Українська мова та література"

20 листопада 2020 року відбулося останнє випробування «Дистанційний урок» всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Українська мова та література». Учасники провели урок в режимі онлайн для членів журі на платформі ZOOM та продемонстрували педагогічну майстерність з організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

13:40 20.11.2020