Курсова підготовка та фахові конкурси

Орієнтовні плани підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти міста на 2021 рік:

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

Інклюзивно-ресурсний центр ПМР

КДНЗ "Дзвіночок"
КДНЗ "Казка"
КДНЗ "Черемшина"
КДНЗ "Берізка"
КДНЗ "Білочка"
КДНЗ "Калинка"
КДНЗ "Попелюшка"

Завершився ІІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

22 квітня 2021 року підведено підсумки ІІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінаціях „Керівник закладу освіти” і „Математика”, „Трудове навчання” та „Українська мова і література”. Захід став абсолютно новим досвідом як для учасників, так і для журі та організаторів, бо його вперше було проведено у дистанційному режимі.

16:13 22.04.2021

Розпочато електронну реєстрацію на проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021-2022 н.р. на базі ДАНО

КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Першотравенської міської ради» доводить до вашого відома, що Дніпровська академія неперервної освіти розпочала електронну реєстрацію на проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021-2022 навчальний рік. Просимо врахувати всі потреби з вересня 2021 року по червень 2022 року.

10:48 15.04.2021

Третій тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» буде проведено у дистанційному режимі

Фінальні змагання всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" у номінації «Українська мова та література» будуть проведені з 14 по 22 квітня 2021 року. Дніпропетровську область буде представляти переможниця ІІ туру конкурсу учитель української мови та літератури Першотравенської загальноосвітньої школи № 4 Щербина Ліна Миколаївна.

11:53 12.04.2021

Ліна Щербина, учитель української мови і літератури ЗШ № 4, виборола перемогу в обласному етапі конкурсу "Учитель року - 2021"

Успішне завершення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Українська мова і література» відбулося 12.02.2021. Усі випробування проходили в онлайн-режимі на платформі ZOOM, велися відеозаписи. Під час урочистого закриття за допомогою слайд-шоу було відтворено яскраві сторінки конкурсу: робота конкурсантів над аналізом поетичних творів, електронне жеребкування тематики уроків, проведення власне уроків.

15:05 15.02.2021

Триває обласний етап всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2021"

Завершився відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Українська мова і література». Організатор цього туру Оксана Анатоліївна Дорошенко, старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР, заступник голови оргкомітету конкурсу,  зробила зустріч урочистою і святковою, підготувавши музичне попурі з українських пісень, які  створили приємний піднесений настрій!

09:23 11.02.2021

Підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів з навчальної роботи, вчителів початкової школи, вчителів-предметників основної і старшої шкіл, шкільних бібліотекарів

Український інститут нормативної інформації є суб’єктом підвищення кваліфікації і пропонує проведення курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти.

14:42 19.01.2021

Затверджено та оприлюднено орієнтовні плани підвищення кваліфікації на 2021 рік

Відповідно до пункту 17 Постанови КМУ від 21.08.2019 р. №800 “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”заклади освіти міста здійснили перспективне планування підвищення кваліфікації працівників закладів на 2021 рік. Орієнтовні плани сформовані з урахуванням пропозицій педагогічних працівників і оприлюднені на сайтах закладів та установ освіти.

14:43 24.12.2020

Розпочато реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації 2021

У сертифікації вчителів початкових класів 2021 року зможуть взяти участь 2 000 педагогів. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН.Добровільна реєстрація вчителів розпочнеться 18 січня 2021 року і триватиме до 31 січня. Реєстрація може бути припинена достроково, якщо бланки реєстраційних карток-заяв сформують 2 000 осіб.

14:42 15.12.2020

Підвищити кваліфікацію можна дистанційно

Комунальний заклад "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Першотравенської міської ради пропонує ознайомитись з діяльністю громадської організації "Центр освітніх ініціатив і інновацій", яка надає можливість педагогічним працівникам безкоштовно підвищити кваліфікацію. На сайті безліч різноманітних тренінгів, вебінарів, курсів підвищення кваліфікації. Реєструйтесь та навчайтесь!

14:13 07.12.2020

Оголошено проведення V обласного конкурсу «Психолог року - 2021»

Обласний конкурс «Психолог року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття») і проводиться з метою виявлення і підтримання творчої праці практичних психологів, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації психолого-педагогічних здобутків.

16:08 03.12.2020