Гаряча лінія

Уряд запустив «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства за номером 1547.

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

На гарячій лінії:

- надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,

- надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

За підтримки НКРЗІ в Україні запроваджується Національна дитяча «гаряча» лінія за номером 116 111

Даний номер телефону є гармонізованим європейським номером та запроваджений у 26 європейських країнах для послуг з особливим суспільним значенням, а саме виключно для консультування дітей по телефону.

Цей номер телефону буде доступним з мобільних телефонів на всій території України та покращить доступ дітей до отримання консультацій, підвищить рівень їх безпеки та соціальної підтримки. Це є реалізацією принципів Конвенції ООН про права дитини та інших міжнародних зобов’язань України.