Конкурси професійної майстерності

З метою підвищення фахової ерудованості, суспільного визнання, підвищення професійної майстерності педагоги закладівосвіти м.Першотравенська можуть взяти участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах/змаганнях:

Всеукраїнський конкурс МОН “Учитель року”

Всеукраїнський конкурс “Джерело творчості” (позашкільна освіта)

Конкурс від ГС “Освіторія” на здобуття премії «Global Teacher Prize Ukraine»

«Кращий STEM-урок»

“Краща STEM-публікація 2021”. Організатор конкурсу – відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Терміни проведення 15.06.2021 – 15.03.2022

Всеукраїнський конкурс “Педагог-новатор” (конкурс матеріалів, які використовуються в навчально-виховному процесі)

«Наука на сцені»

інтернет-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок»

«Геліантус – учитель»

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

Міжнародний конкурс «Найкращий учитель української мови за кордоном»

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу”

Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека”

Ліцеї міста запрошуються до участі в змаганні за World’s Best School Prizes — конкурсі з високим призовим фондом

Ліцеї міста мають нагоду взяти участь у змаганні за World’s Best School Prizes — конкурсі з призовим фондом 250 тис. доларів. Заклади освіти з усього світу можуть подати аплікацію за посиланням і перемогти в одній з п’яти номінацій:

08:34 12.10.2021

Оголошено конкурс на кращий гендерночутливий STEM-урок

КЗ "ЦПРПП" ПМР" запрошує педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, які активно впроваджують інноваційні методики STEM-навчання, взяти участь у конкурсі «Кращий гендерночутливий STEM-урок».

16:10 30.09.2021