Національно-патріотичне виховання

Постанова КМУ від 09.10.2020 №932 "Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки

Розпорядження КМУ від 09.10.2020 №1233-р "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року"

Не погасне в серцях українців глибока шана до Великого Кобзаря

У рамках вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка в закладах освіти міста Першотравенська було проведено  нузку тематичних заходів: цікавий і сучасний фотоквест «Незабутній Шевченко», під час якого діти самі пізнавали глибини  шевченківського слова і мудрості; захід «Знайомство з висловами Шевченка», де учні продемонстрували акторське виконання творів Шевченка. Відбулися інтелектуальні конкурси шевченкознавців та інформаційні хвилинки, на яких діти читали твори, обговорювали життя і творчість Т.Г.Шевченка. Учасники заходів не лише отримали цікаву інформацію, а й власноруч створили чудові портрети поета в різних техніках, продемонстрували глибокі знання життєвого та творчого шляху, склавши вікторину для всіх учасників заходу. Також діти виготовили лепбуки.

09:23 10.03.2021

29 січня 2021 року відзначється 103-річниця бою під Крутами

Традиційно в кінці січня  Україна вшановує пам`ять юних захисників Української Народної Республіки, які власною кров`ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху,  бо саме 29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути. Саме в цей день відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність.

10:10 29.01.2021

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

08:58 14.12.2020