За кошти міського бюджету організовано забезпечення шкільною та спортивною формою дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 04.06.2020 09:17

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», рішенням виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 13.05.2020 № 89 «Про надання грошової компенсації за придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста Першотравенська», з метою поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування у закладах загальної середньої освіти міста організовано безоплатне забезпечення шкільною та спортивною формою дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста шляхом надання грошової компенсації.