2019-2020 навчальний рік був врожайним на перемоги учнів шкіл міста

Дата: 18.06.2020 09:22

2019-2020 навчальний рік був врожайним на перемоги учнів шкіл міста у Всеукраїнських олімпіадах із базових дисциплін, міжнародних і обласних конкурсах.

Надзвичайно важливим є підтримка обдарованих дітей та створення середовища для їх самореалізації. Протягом декількох років, з ініціативи міського голови, обдарованим учням шкіл та вихованцям позашкільного закладу виплачується грошова винагорода «Гордість і надія Першотравенська».

Відповідно до Порядку виплати грошової винагороди в 2020 році, затвердженого розпорядженням міського голови від 25.05.2020 №131 «Про виплату грошової винагороди обдарованим учням(вихованцям)», протягом червня  буде виплачено одноразові премії переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін (36 учнів шкіл, загальна сума 14600 грн), переможцям творчих конкурсів інтелектуального напрямку (5 учнів шкіл, загальна сума 1000 грн), переможцям творчих конкурсів художньо-естетичного напрямку (10 вихованців ЦДТ «Надія», загальна сума 3200 грн), переможцям творчих конкурсів науково-технічного напрямку (9 вихованців ЦДТ «Надія», загальна сума 4500 грн).

Після проходження ЗНО премії міського голови отримають і випусники  закладів загальної середньої освіти міста, які будуть нагороджені золотими медалями "За високі досягнення у навчанні" та срібними медалями "За досягнення у навчанні".