Міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Дистанційне навчання під час карантину

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), просимо всіх учасників освітнього процесу дотримуватися протиепідеміологічних вимог.

В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання. 3 урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідеміологічних заходів, адміністрації закладів освіти організовують, координують та здійснюють контроль за виконанням вчителями освітніх програм.

Для здійснення обміну навчальними матеріаламиміж учасниками осітнього процесу можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на вебсайті закладу загальної середньої освіти, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них.

Також інформуємо, що найближчим часом МОН планує визначити особливості проведення державної підсумкової атестації у 2020 році.« повернутися до списку новин