Про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19

Дата: 07.09.2020 13:44

Міністерство освіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустило інформаційну кампанію  “Школо, ми готові”.  Мета інформаційної кампанії “Школо, ми готові” – проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020/2021, про поширення найкращих практик безпечного навчання у новій реальності.

Матеріали, розроблені в межах кампанії:

1. постери щодо правил респіраторної гігієни, рекомендацій щодо безпечних умов у школі та особливості різних форматів навчання – їх можна завантажити за посиланням;
  2. рекомендовані МОН плани та додаткові матеріали для першого уроку 2020/2021 навчального року щодо правил безпечного навчання під час карантину:

Кампанію “Школо, ми готові” реалізує МОН спільно з ЮНІСЕФ за підтримки USAID та ГС “Освіторія”.