Міжнародний конкурс української мови ім.Петра Яцика

Дата: 19.11.2020 18:57

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 04.11.2020№504/0/212-20 «Про проведення обласного етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2020/2021 навчальному році»для учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти,з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, у 2020/2021 навчальному році буде проводитись ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, що традиційно стартував 9 листопада в День писемності та мови.

І (шкільний) етап Конкурсу для учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти пройшов з 09 по 13 листопада 2020 року, враховуючи особливості адаптивного карантину в регіоні;

ІІ етап міського Конкурсу для школярів відбудеться 25 листопада 2020 року на базі Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  з дотриманням чинних нормативно-правових актів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Головного санітарного лікаря України з питань протидії пандемії коронавірусу.