ХХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості "Об'єднаємося ж,брати мої!"

Дата: 19.11.2020 19:08

Міністерство освіти і науки України проводить ХХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємося ж, брати мої!». Конкурс проводиться у чотири етапи з 01.11.2020 по 25.02.2021 року.
До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той обрав тебе навіки вік» (Василь Стус) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», що раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих регіональних та державного рівнів і присвячені особистостям, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного краю або держави
Роботи з історії мають містити дослідницький характер з посиланнями на джерела, структурно вибудовано. Додати до роботи тези-анотації до 2 сторінок. Авторів має бути один або декілька. Наставниками можуть бути учителі, викладачі, керівники гуртків тощо. Творчі роботи з літератури можуть бути різноманітних жанрів.