КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році у м. Першотравенську

Дата: 26.11.2020 08:41

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання,
здобутих на основі повної загальної середньої освіти, моніторингів та інших іспитів,
що проводяться за технологією ЗНО у 2021 році в місті Першотравенську

Зміст заходів

(жовтень 2020 року – вересень 2021 року)

1

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості з питань підготовки та проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти  (далі – ЗНО).

2

Сприяння висвітленню питань ЗНО в міських засобах масової інформації.

3

Участь в:

• інтернет-нарадах/нарадах для відповідальних за ЗНО, зокрема й, для відповідальних за ЗНО  в закладах загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО);
  • інтернет-нарадах для осіб
  •  які залучатимуться до проведення ЗНО та пробного ЗНО (далі – залучених осіб).

жовтень-червень (щомісячно)

лютий-червень (за окремими графіками)

4

Забезпечення ЗЗСО інформаційними та інформаційно-методичними матеріалами, отриманим від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО), зокрема з питань:

ЗНО 2021;

побного ЗНО 2021;

реєстрації для участі в ЗНО.

5

Визначення ЗО, у яких є або будуть створені умови для проведення ЗНО 2020 з іноземних мов

листопад-лютий

6

Вжиття заходів щодо забезпечення в повному обсязі пунктів проведення ЗНО (далі - ППЗНО) з іноземних мов пристроями для програвання аудіо-компактдисків зі звуковим записом, що обладнані вмонтованою або зовнішньою акустичною системою.

до дати проведення ЗНО з іноземних мов

7

Підготовка паспортів пунктів тестування (далі ПТ) разом з наявними маршрутами проїзду до них для проведення:

пробного ЗНО;

ЗНО.

листопад-лютий

8

Добір залучених осіб, коригування та оновлення бази даних залучених осіб

листопад - травень

9

• особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО
  • вартості послуги із проведення пробного ЗНО

до 09 грудня

10

Надання до ДпРЦОЯО керівниками ЗЗСО інформаційних карток для оновлення інформації в довідниках ЗЗСО, що містяться в інформаційно-телекомунікаційній системі УЦОЯО.

жовтень

11

Оновлення інформації в довіднику міського відділу освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради, що міститься в інформаційно-телекомунікаційній системі УЦОЯО.

до 06 листопада

12

Формування мережі пунктів реєстрації для надання консультацій та технічної допомоги з питань реєстрації для участі в ЗНО (далі - ПР)

до 22 січня

13

Визначення в ЗЗСО, випускники яких мають проходити ДПА у формі ЗНО, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи.

жовтень

14

Формування та відправлення до ДпРЦОЯО  комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО:

для проведення реєстрації;

для внесення змін до реєстраційних даних.

з 01 лютого до
05 березня

з 05 лютого до
25 березня

15

Підготовка листів до КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  м.Першотравенська, Першотравенського відділу поліції, Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України  у Дніпропетровській області з питань створення безпечних умов в місцях проведення:

пробного ЗНО;

ЗНО.

До 12 березня

16

Координація процесу реєстрації для участі в ЗНО.

лютий-березень

17

Добір та проведення навчання (інструктажів) осіб, які будуть залучені до роботи:

в пунктах пробного ЗНО;

в пунктах проведення ЗНО.

Лютий-березень

(до 12 березня)

Лютий-травень

(до 14 травня)

18

Надання ДпРЦОЯО переліку медичних працівників для чергування:

в пунктах пробного ЗНО;

в пунктах проведення ЗНО.

до 05 квітня

до 14 травня

19

Підготовка пунктів пробного ЗНО до роботи.

напередодні тестувань

20

Сприяння проведенню пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов

10 квітня

21

Сприяння уведенню учасниками пробного ЗНО відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО»:

10-14 квітня

22

Здійснення контролю за підготовкою до проведення ЗНО (напередодні та в дні проведення тестувань щодо своєчасності доставки та забору тестових матеріалів, кадрового забезпечення пунктів проведення ЗНО, наявності медичних працівників та представників органів охорони правопорядку тощо).

травень-червень

10 червня

15 червня

24