З одинадцятого січня стартує Інженерний тиждень

Дата: 05.12.2020 19:19

З одинадцятого січня стартує Інженерний тиждень.

За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Інженерний тиждень стане інклюзивним.

Світова практика доводить, що участь в STEM-проєктах, в першу чергу, стимулює розвиток мозку та креативності, що є важливим для всіх дітей без виключення.  Для дітей з порушеннями психофізичного розвитку та інвалідністю, це може стати реальним шансом збудувати у майбутньому успішну кар’єру у STEM-сфері.

Щоб провести Інженерний тиждень, потрібно лише зареєструватися. Зареєструватися для участі в проєкті можуть вчителі математики, фізики, хімії, астрономії, інформатики, біології, екології, географії та початкової школи. А також учителі інших предметів, які використовують на своїх уроках STEM-підхід або лише цікавляться цим форматом і готові його спробувати.

Важливі моменти та дати:

• З 15 грудня відкриється доступ до навчальних і методичних матеріалів на сайті.
  • 1 січня реєстрацію буде завершено. Після цієї дати зареєструватися зможуть лише вчителі-представники вже зареєстрованих навчальних закладів.
  • З 11 січня навчальні заклади проведуть «Інженерний тиждень».