Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 14.12.2020 09:09

У листопаді-грудні 2020/2021 навчального  року  було проведено  ІІ етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад   з української мови та літератури, іноземної мови (англійської, французької), історії, математики, біології, інформатики, правознавства, російської мови та літератури, хімії, фізики, географії та інформаційних технологій. Керівники  закладів загальної середньої освіти міста Нікуліна Н., Габісова Н., Печена Т. створили  належні  та безпечні умови учасникам для виконання олімпіадних завдань.

Особливістю цьогорічних олімпіад стало те, що вони проводилися з урахуванням вимог законодавства України щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

У   ІІ  етапі  Всеукраїнських  учнівських олімпіад  взяли   участь 73 учні, які посіли перше місце в шкільному етапі.  Найбільшу кількість переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад підготували педагогічні колективи Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (директор Габісова Н.) та Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (директор Печена Т.).

Результативність

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Назва ЗЗСО

Кількість призових місць