Підсумки ІІ етапу Олімпіади серед учнів ЗЗСО міста

Дата: 12.01.2021 14:19

Відповідно до Регламенту проведення  Олімпіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області у 2020 році, на виконання наказу міського відділу освіти від 10.01.2020 № 11 «Про затвердження календарного плану спортивно–масових заходів на 2020 рік» у 2020 році було проведено змагання з волейболу та баскетболу 3х3 серед учнів закладів загальної середньої освіти міста Першотравенська. У зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, інші види змагань було скасовано. Команди–переможниці ІІ етапу Олімпіади стали учасниками зональних змагань, які проводилися серед команд Східної зони (м. Першотравенськ, Васильківський район, Межівський район, Петропавлівський район, Покровський район).

За результатами ІІ етапу Олімпіади, І місце посіла Першотравенська ЗШ № 2 (32 оч.), ІІ місце – Першотравенська ЗШ № 4 (27 оч.), ІІІ місце – Першотравенська ЗШ № 3 (24 оч), ІV місце - Першотравенська ЗШ № 5 (20 оч.), V місце - Першотравенська ЗШ № 1 (17 оч.).

За підсумками обласної Олімпіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області, місто Першотравенськ посіло ІІ місце в загальнокомандному заліку Олімпіади – 2020 серед команд ІІ групи регіонів.