Не погасне в серцях українців глибока шана до Великого Кобзаря

Дата: 10.03.2021 09:23

У рамках вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка в закладах освіти міста Першотравенська було проведено  нузку тематичних заходів: цікавий і сучасний фотоквест «Незабутній Шевченко», під час якого діти самі пізнавали глибини  шевченківського слова і мудрості; захід «Знайомство з висловами Шевченка», де учні продемонстрували акторське виконання творів Шевченка. Відбулися інтелектуальні конкурси шевченкознавців та інформаційні хвилинки, на яких діти читали твори, обговорювали життя і творчість Т.Г.Шевченка. Учасники заходів не лише отримали цікаву інформацію, а й власноруч створили чудові портрети поета в різних техніках, продемонстрували глибокі знання життєвого та творчого шляху, склавши вікторину для всіх учасників заходу. Також діти виготовили лепбуки.

До Шевченківських свят  заклади освіти міста  ретельно готувалися. Були підготовлені тематичні заходи, на яких використовувалися інформаційно-комунікативні, інтерактивні технології, які сприяли кращому засвоєнню та розумінню творчості Великого Кобзаря. Актуальність Шевченківського слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднало всіх учасників заходів  навколо безсмертного «Кобзаря».