Працівникам освіти, залученим до проведення ЗНО-2021, зроблять щеплення вакциною CoronaVac

Дата: 15.04.2021 10:40

Першими вакцинувати від коронавірусу будуть працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році. У нашому місті створено три пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання. 120 педагогічних працівників планують співпрацювати з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти під час проведення ЗНО у 2021 році. Із них 28% освітян бажають здійснити щеплення проти COVID-19. Їм зроблять ін'єкції за їхнім бажанням вакциною CoronaVac .

Через 28 днів після щеплення першою дозою працівників сфери освіти, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто за кожною особою, щепленою першою дозою, буде зарезервована друга доза із цієї ж партії.

Нагадаємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня й триватиме до 15 червня.