Дата: 27.05.2021 09:33

За результатами засідання комісії з проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Першотравенська, яке відбулося 26 травня 2021 року, до участі в конкурсі допущено таких кандидатів:

- на посаду керівника Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бірюк Ірину Сергіївну, Гергель Вікторію Едуардівну;

- на посаду керівника Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Яніву Катерину Миколаївну;

- на посаду керівника Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Печену Тетяну Вікторівну.

27 травня 2021 року відбудеться ознайомлення кандидатів на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Першотравенська з трудовими колективами та представниками батьківського самоврядування.

Місце і час проведення:

- Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 о 13.30;

- Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 о 14.00;

- Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 о 13.20.