17 та 18 червня 2021 року пройдуть конкурсні випробування на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста

Дата: 16.06.2021 11:16

Згідно з рішенням комісії з проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Першотравенська 17 та 18 червня 2021 року в залі виконавчого комітету Першотравенської міської ради буде проведено письмове тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку закладу освіти кандидатами на посади директорів Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Початок конкурсних випробувань о 9.00 год.

Детальний графік роботи комісії з проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Першотравенська 17 та 18 червня надіслано кандидатам на посади керівників Бірюк Ірині Сергіївні, Гергель Вікторії Едуардівні, Печеній Тетяні Вікторівні, Янівій Катерині Миколаївні.