Команда Першотравенської загальньоосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 отримала Подяку за участь у Всеукраїнському змаганні шкіл з безпеки дорожнього руху «Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30»

Дата: 22.06.2021 13:35

15 червня 2021 року підведено підсумки Всеукраїнського змагання шкіл з безпеки дорожнього руху «Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30». У змаганнях було зареєстровано 558 команд із різних куточків України серед яких і команда № 0341 Першотравенської загальньоосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

У рамках ІІІ етапу Хештег-Марафону командою № 0341 та групою підтримки було реалізовано інфраструктурний проєкт, на території школи облаштовано велопарковку. Тепер у працівників, учнів, батьків та гостей школи завжди буде можливісь припаркувати свій двоколісний транспорт.

Вітаємо команду № 0341 Першотравенської загальньоосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та всіх, хто був причетний до участі у змаганнях.