A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Відбулися урочисті заходи з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 02.07.2021 10:47
Кількість переглядів: 27

В останній день червня 198 випускників п`яти середніх шкіл міста отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Урочистості проходили за участі рідних та друзів юнаків і дівчат, які зробили перший крок у доросле життя. На випускних вечорах традиційно звучали найкращі побажання, взаємні слова вдячності та звуки шкільного вальсу.

 Цьогоріч 16 випускників отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» та 5 – срібні медалі «За досягнення у навчанні».

За ініціативи міського голови Оксани Вінницької випускникам-медалістам, як обдарованим учням закладів освіти, згідно з програмою «Гордість і надія Першотравенська» було видано сертифікати на отримання грошової винагороди (за золоту медаль - 2000 гривень, за срібну - 1500 гривень).

Щиро вітаємо випускників, медалістів, переможців творчих конкурсів, якими пишається Першотравенськ. За вами – майбутнє міста та держави! В добру путь та щасливої долі!

 

Довідково:

Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової-дослідницької, пошукової, творчої діяльності. Так, з метою заохочення та підтримки розвитку творчого потенціалу, самореалізації, духовного самовдосконалення талановитих дітей в рамках програми «Гордість і надія Першотравенська» в 2021 році грошовою винагородою було відзначено 59 обдарованих учнів, а саме:

-19 учнів шкіл як переможці Всеукраїнських учнівським олімпіад з навчальних предметів - по 200 гривень, 3 учні - по 400 гривень (загальна сума 5000 гривень);

-37 учнів шкіл та вихованців ЦДТ «Надія»: 25 переможців творчих конкурсів з художньо-естетичного, науково-технічного, еколого-натуралістичного напрямів, 12 переможців інтелектуального напряму  отримали від 200 до 1000 гривень (загальна сума 15400 гривень).

Загальна сума виплат обдарованим учням шкіл та вихованцям ЦДТ «Надія» складає 59900 гривень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень