A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Курси підвищення кваліфікації для вчителів етики та курсів морального спрямування на забезпечення якісної освіти «Нова українська школа»

Дата: 10.09.2021 14:20
Кількість переглядів: 49

На базі КЗВО «ДАНО» ДОР відбудуться курси підвищення кваліфікації для вчителів етики та  курсів морального спрямування відповідно до списків реєстрації, проведеної у червні 2021 року.

Навчання проходитиме у очно-дистанційному режимі з використанням програмного засобу для проведення відеоконференцій Google-meet та Classroom.

Тривалість навчання - 6 днів (понеділок-субота) відповідно до реєстрації сформовано групи слухачів таким чином, що кожного тижня, починаючи з 13 вересня, відбуватиметься навчання для певної групи. Списки і групи сформовано по районам (див. у додатку).

Для проходження курсів вчителям етики та курсів морального спрямування необхідно знайти своє прізвище у списках з визначеною датою і надіслати направлення куратору на електронну скриньку за 2-3 дні до початку курсів, надіслати на електронну скриньку куратора із обов’язковим зазначенням електронної адреси у аккаунті Google (@gmail).

На електронну адресу закладу і особисті електронні адреси слухачів за 3-4 дні до початку курсів надійде посилання з кодом доступу до відеоконференції, за яким необхідно буде приєднуватися до занять, а також розклад подальших занять.

Звертаємо увагу, що заняття будуть проводитися у другій половині дня

(починаючи з 15-00 - 15:30 годин) у синхронному режимі, тобто з обов’язковою участю викладача і слухачів онлайн.

Куратор курсів: Рогова Олена Георгіївна, 067-365-31-38, rogovaeg69@gmail.com

 

 

Група № 15 (навчання з 25.10.2021 по 30.10.2021)

ПІБ

Район

Заклад освіти

1.

Шаталов Анатолій Миколайович

Синельниківський

Першотравенський ліцей № 2

2.

Гордієнко Катерина Сергіївна

Синельниківський

Першотравенський ліцей № 5

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень