Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року

Дата: 23.09.2021 16:28

ЗНО проводять для того, щоб визначити рівень досягнень випускника за час навчання в школі та забезпечити рівний доступ усіх випускників до вищої освіти.

Брати участь у ЗНО можуть особи, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти 2022 року (випускники 2022 року), або вже здобули її (випускники минулих років).

Випускникам 2022 року потрібно обов’язково пройти державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. До цієї категорії належать випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Випускники 2022 року реєструються на ЗНО в тому закладі освіти, де вони навчаються.

Тестування відбувається з таких предметів:

• українська мова;
  • українська мова і література;
  • математика (завдання рівня стандарту);
  • математика;
  • історія України;
  • англійська мова;
  • іспанська мова;
  • німецька мова;
  • французька мова;
  • біологія;
  • географія;
  • фізика;
  • хімія.

Випускники 2022 року мають обов’язково скласти тести (тобто пройти ДПА) з таких предметів:

• українська мова;
  • математика;
  • історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька) – за вибором випускника;
  • четвертий предмет за вибором випускника (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).