A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Директори Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Дніпропетровщини утворили спільноту

Дата: 08.10.2021 15:29
Кількість переглядів: 18

 5 жовтня 2021 року Дніпровською Академією Неперервної освіти спільно з обласним навчально-  методичним центром підвищення кваліфікації педагогічних працівників проведено круглий стіл на   тему «Професійний розвиток педагогічного працівника: стан і перспективи».

У зустрічі керівників  Центрів професійного розвитку Дніпропетровської області взяла участь т.в.о.директора Першотравенського Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікторія Гергель.

Спілкування з колегами на теперішньому етапі становлення центрів та розбудови взаємовідносин із вчителями, закладами та управліннями освіти виявилось дуже продуктивним. Взаємодія та спільна робота, підтримка колег та установ, з якими разом належить забезпечити переведення професіного розвитку педагогів у нову площину, розширити простір професійних можливостей освітян – саме ті наріжні камені, на яких буде вибудовано нову системуа професійного розвитку педагогів.

На зустрічі директори центрів створили спільноту разом із завідувачами навчально-методичних лабораторій з метою надання інформаційної підтримки, обміну досвідом, швидкого вирішення питань, що постають в процесі роботи. Також досягнуто домовленостей про створення Асоціації центрів професійного розвитку педагогічних працівників на базі м.Дніпро.

Разом ми сильніші!

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень