Канікули в закладах загальної середньої освіти міста продовжено до 31.10.2021

Дата: 23.10.2021 14:57

За рішенням позачергового засідання Першотравенської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.10.2021 № 30 канікули у закладах загальної середньої освіти продовжено до 31.10.2021.

Керівникам закладів з 01.11.21 необхідно:

1. відновити навчальний процес для учнів 1-4 класів, учнів навчальних закладів освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка 1 Порталу Дія (Дія);

2. запровадити навчальний процес із застосуванням технологій дистанційного навчання для учнів 5-11 класів навчальних закладів освіти в яких не всі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).