A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Пройшов вебінар з прав людини «Марафон написання листів»

Дата: 16.11.2021 08:25
Кількість переглядів: 10

15 листопада відбувся онлайн вебінар "Марафон написання листів". Цільова аудиторія - практичні психологи, соціальні педагоги, класні керівники, педагоги-організатори та заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Спікером заходу була Наталія Понежа, вчитель історії, медіатренер, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравенського ліцею №2, вчитель-експерт від Microsoft. До заходу окрім педагогів міста долучились педагоги м.Херсон та м.Ірпінь у рамках співпраці між ЦПРПП.

Наталія Олександрівна розповіла про глобальну правозахисну подію, під час якої у закладах загальної середньої освіти в грудні проходять заходи, об’єднані тематикою правового виховання. Зробити їх практичними і дієвими можна долучившись до Марафону написання листів. Це кампанія Amnesty International, присвячена Дню прав людини. Люди з усього світу пишуть листи підтримки та підписують петиції на захист тих, чиї права були порушені. Це допомагає змінити життя конкретних людей – героїв та героїнь Марафону написання листів. Протягом зустрічі учасники дізналися про те, як легко організувати Марафон в ліцеях міста та донести учням знання про права людини.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень