Відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 06.12.2021 09:25

01 грудня у 2021 року у закладах освіти міста відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета Конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

У ІІ етапі Конкурсу, який проходив на базі Першотравенського ліцею № 2,  взяли участь 35 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти. При проведенні конкурсу були враховані особливості адаптивного карантину з питань протидії пандемії коронавірусу.

За результатами перевірки робіт учасників ІІ (міського) етапу конкурсу переможцями стали: Біла Ганна, учениця 9-Б класу Першотравенського ліцею № 4;

Платонова Поліна, учениця 8-А класу Першотравенського ліцею № 5.

Обласний етап конкурсу відбудеться 12 січня 2022 року в дистанційному режимі із дотриманням найвищого рівня академічної доброчесності.