Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі "Школа - мій рідний дім"

Дата: 10.12.2021 08:58

Участь у різноманітних конкурсах – є  невід’ємною частиною роботи кожного навчального закладу. Протягом червня - жовтня 2021 року заклади освіти міста приймали участь у щорічному обласному конкурсі з озеленення та благоустрою навчальних закладів "Школа - мій рідний дім" за номінаціями: "Школа - мій рідний дім"; "Музей кімнатних рослин"; "Саду мого дивосвіт". Мета цього конкурсу - активізація роботи з озеленення закладів освіти, вивчення пріоритетних напрямків у формуванні сучасного інтер'єру, ознайомлення з новими тенденціями в галузі ландшафтного дизайну та декоративного садівництва, формування високого рівня еколого-естетичної культури учасників освітнього процесу.

На Конкурс було надано 61 роботу з різних міст області. Серед переможців конкурсу:

ІІ місце -  Першотравенській ліцей №1;

ІІІ місце -  Першотравенський ліцей № 4.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!