Час підбивати підсумки

Дата: 23.12.2021 11:17

За підсумками І семестру 2021-2022 навчального року високих досягнень у навчанні набули 162 учня. Відповідно до програми «Освіта Першотравенська» та за розпорядженням міського голови Оксани Вінницької 119 учнів 5-8 класів отримають грошові винагороди по 400 гривень, 18 учнів 9 класів - по 700 гривень, 25 учнів 10-11 класів – по 1000 гривень. Загальна сума виплат грошової винагороди для відмінників становить 85 200 грн.

Цьогоріч для відмінників навчання 24-го грудня о 12.00 в будинку культури «Шахтар» відбудеться театралізований концерт «Казка продовжується», де діти зможуть поринути в новорічну атмосферу. Концерт буде проходити з дотриманням чинного законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Високими досягненнями ерудованих учнів пишається заклад освіти, батьки, місто і держава. Бажаємо нових досягнень, успіхів у навчанні, здійснення заповітних мрій, веселих та безпечних зимових канікул !!!