Відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти міста

Дата: 21.01.2022 23:29

Відповідно до Регламенту проведення чемпіонату з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти, з метою активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи, організації дозвілля юнаків та дівчат, пропаганди українського спорту з 17 по 21 січня відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд ліцеїв міста. Змагання виявилися дуже цікавими і пройшли у напруженій боротьбі, що в кінцевому випадку вплинуло на підсумковий результат. Жодна з команд не хотіла поступатися і надто принциповою виявилася боротьба. Але в підсумковій таблиці за рішенням судей команди-призери розмістилися наступним чином:

серед каманд юнаків

І місце - Першотравенський ліцей № 3,

ІІ місце - Першотравенський ліцей № 4,

ІІІ місце - Першотравенський ліцей № 2;

серед команд дівчат

І місце - Першотравенський ліцей № 2,

ІІ місце - Першотравенський ліцей № 5,

ІІІ місце - Першотравенський ліцей № 1.

21 січня на базі Перштравенського ліцею № 3 відбулося нагородження команд. Міський відділ з питань молоді та спорту разом з міським відділом освіти нагородили грамотами, медалями команди-призерів, а команди-переможців були нагороджені ще й кубками та цінними подарунками.

Також грамотами були нагородженні кращі гравці команд:

серед юнаків - Селіванов Віктор, учень Першотравенського ліцею № 3 та Старченко Кирило, учень Першотравенського ліцею № 4; серед дівчат - Покусай Таїсія, учениця Першотравенського ліцею № 5 та Жидкова Софія, учениця Першотравенського ліцею № 2.

Дякуємо міському відділу з питань молоді та спорту за нагороди та цінні подарунки.