Учні закладів загальної середньої освіти міста зареєструвалися для участі у пробному ЗНО

Дата: 11.02.2022 14:04

Для участі в пробному ЗНО зареєструвалися 117 учнів закладів загальної середньої освіти міста. Найбільш популярними серед цьогорічних учасників є пробні тести з української мови і літератури, математики та англійської мови.

До 10 березня в кабінетах учасників пробного ЗНО буде розміщено запрошення з інформацією про час і місце проходження пробного тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з інших предметів – 26 березня.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.