людям з порушенням зору

Орієнтовна рамка оцінювання навчальних досягнень здобувачів базової середньої освіти (у форматі для дітей)

Дата: 10.06.2022 11:40
Кількість переглядів: 7

Відповідно до статті 17 Закону України “Про повну загальну середню освіту” за вибором закладу освіти оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів або за системою оцінювання, визначеною законодавством. Кожна ключова компетентність є наскрізною та реалізується через усі освітні галузі, вона не дорівнює навчальному предмету чи інтегрованому курсу. Тому виміряти можна тільки результати на кожному етапі формування компетентності.

Але як донести до дитини принципи оцінювання? Пропонуємо використовувати орієнтовну рамку оцінювання навчальних досягнень здобувачів базової середньої освіти (у форматі для дітей).

ДЕТАЛЬНО