Розклад телевізійних уроків проєкту “Всеукраїнська школа онлайн”

Дата: 31.03.2020 19:19

Проект “Всеукраїнська школа онлайн”, у межах якого уроки для учнів будуть транслювати низка телеканалів, стартує з наступного понеділка. Школярі з п’ятого по одинадцятий клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів. Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки. ЇЩоранку о 10:00, з понеділка до п’ятниці, уроки транслюватимуть такі українські телеканали:

• 5-й клас — ПлюсПлюс та 112 Україна
• 6-й клас — ZOOM та NewsOne
• 7-й клас — ZIK
• 8-й клас — Індиго та УНІАН
• 9-й клас — Рада та UA: Культура
• 10-й клас — UA: Перший
• 11-й клас — М1

Також уроки можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

Прохання до батьків: стежте за розкладом уроків, заохочуйте дітей до перегляду та долучайтеся до пізнавального контенту всією родиною! Залишаємось вдома! Вчимося вдома!