Нарешті, заклади дошкільної освіти з радістю зустріли вихованців

Дата створення: 17:16 09.06.2020

9 червня сто три дитини відвідали дошкільні заклади "Білочка" та "Дзвіночок", які відновили роботу після карантину. Прийом вихованців відбувався з урахуванням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України. На часі відкриття КДНЗ "Попелюшка".

Ділова документація ЗЗСО. Ще один крок до розвитку автономії шкіл та зменшення бюрократичних моментів.

Дата створення: 10:14 04.06.2020

Відтепер обов’язкова ділова документація для шкіл (класні журнали, табелі, особові справи та ін.) не повинна супроводжуватися свідоцтвом про її відповідність педагогічним вимогам. Школи можуть закуповувати документацію, яка не має таких свідоцтв, а учасники конкурсних торгів на її закупівлю за кошти державного і місцевих бюджетів більше не мають обов’язково подавати таке свідоцтво.

Зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік

Дата створення: 08:59 04.06.2020

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 16.04.2018 №367 відбулось зарахування дітей до 1 класів закладів освіти міста на 2020/2021 навчальний рік. У школах міста сформовано 12 перших класів до яких зараховано 284 дитини.

Національна дитяча "гаряча" лінія "Ла Страда-Україна"

Дата створення: 10:06 26.05.2020

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини. Вона має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній. Досить часто саме «гарячі» лінії є одними з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО буде оновлено запрошення-перепустки

Дата створення: 17:14 22.05.2020

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Оновлено терміни проведення пробного ЗНО у 2020 році

Дата створення: 17:03 22.05.2020

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з історії України,  математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 17 червня.

Визначено оновлені терміни проведення основної сесії ЗНО у 2020 році

Дата створення: 16:44 22.05.2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. ЗНО проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Першотравенської міської ради працюють дистанційно

Дата створення: 08:43 19.05.2020

У зв’язку з епідемією та карантинними заходами щодо подолання COVID – 19, фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Першотравенської міської ради працюють дистанційно.