Про розрахунок середнього бала атестата в 2020 році

18 червня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», згідно з яким здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

10:12 26.06.2020

Пробне ЗНО. Тестовий зошит з української мови та літератиури.

Оскільки деякі сайти центрів оцінювання якості освіти не працюють через понаднормовий трафік,  ознайомитися із завданнями  та  завантажити тестовий зошит з української мови та літератури можна ЗА ПОСИЛАННЯМ

13:15 15.06.2020

Відновили роботу КДНЗ "Попелюшка" та ІРЦ

З 11 червня відновили роботу заклад дошкільної освіти "Попелюшка" та  Інклюзивно-ресурсний центр. Було дійснено всі необхідні заходи для безпечної роботи працівників та перебування дітей. У садочках розпочато оздоровчий період, 156 вихованців знаходяться під пильним наглядом працівників. За рішенням Першотравенської міської ради від 27.05.2020 № 101 "Про зміни в організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти в літній оздоровчий період 2020 року" збільшено на 10% вартість харчування в закладах дошкільної освіти міста для придбання свіжих овочів, фруктів та соків.

14:28 12.06.2020

Нарешті, заклади дошкільної освіти з радістю зустріли вихованців

9 червня сто три дитини відвідали дошкільні заклади "Білочка" та "Дзвіночок", які відновили роботу після карантину. Прийом вихованців відбувався з урахуванням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України. На часі відкриття КДНЗ "Попелюшка".

17:16 09.06.2020

Ділова документація ЗЗСО. Ще один крок до розвитку автономії шкіл та зменшення бюрократичних моментів.

Відтепер обов’язкова ділова документація для шкіл (класні журнали, табелі, особові справи та ін.) не повинна супроводжуватися свідоцтвом про її відповідність педагогічним вимогам. Школи можуть закуповувати документацію, яка не має таких свідоцтв, а учасники конкурсних торгів на її закупівлю за кошти державного і місцевих бюджетів більше не мають обов’язково подавати таке свідоцтво.

10:14 04.06.2020

Зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 16.04.2018 №367 відбулось зарахування дітей до 1 класів закладів освіти міста на 2020/2021 навчальний рік. У школах міста сформовано 12 перших класів до яких зараховано 284 дитини.

08:59 04.06.2020

Національна дитяча "гаряча" лінія "Ла Страда-Україна"

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини. Вона має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній. Досить часто саме «гарячі» лінії є одними з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

10:06 26.05.2020