Новини

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО буде оновлено запрошення-перепустки

Дата створення: 17:14 22.05.2020

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Оновлено терміни проведення пробного ЗНО у 2020 році

Дата створення: 17:03 22.05.2020

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з історії України,  математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 17 червня.

Визначено оновлені терміни проведення основної сесії ЗНО у 2020 році

Дата створення: 16:44 22.05.2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. ЗНО проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Першотравенської міської ради працюють дистанційно

Дата створення: 08:43 19.05.2020

У зв’язку з епідемією та карантинними заходами щодо подолання COVID – 19, фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Першотравенської міської ради працюють дистанційно.

Освітяни міста долучилися до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Дата створення: 11:55 18.05.2020

Освітяни міста долучилися до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізовується міжнародною організацією IREX у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та МБФ «Академія української преси», за підтримки Державного департаменту США та Міністерства закордонних справ та справ співдружності націй Великої Британії.

Завершено підготовку персоналу пунктів проведення ЗНО

Дата створення: 16:21 14.05.2020

Завершено підготовку педагогів закладів загальної середньої освіти за робочою навчальною програмою підготовки працівників, які залучаються до виконання обовязків старшого інструктора, інструктора, чергового в пунктах проведення ЗНО. Сертифікацію пройшли 128 вчителів шкіл міста.

Психологія і педагогика у протидії пандемії COVID-19

Дата створення: 09:55 12.05.2020

В інтернет-посібнику представлено праці психологів, педагогів, освітян-практиків, зміст яких спрямовано на збереження психологічної стабільності українського суспільства в умовах глобальної дестабілізації соціально-економічної реаіьності, спричиненою пандемією COVID-19.

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ДПА ТА ЗНО В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА

Дата створення: 11:11 08.05.2020

З метою узагальнення матеріалу та забезпечення підготовки до складання ДПА та ЗНО в школах міста організовано проведення індивідуальних консультацій з учнями 11 класів в онлайн режимі засобами цифрового зв’язку (Viber, Skype, Zoom тощо). Розроблені графіки проведення таких консультацій, які доведено до відома випускників.

Педагогічними радами ЗЗСО прийнято рішення щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та завершення навчального року

Дата створення: 13:20 24.04.2020

Відповідно до закону України «Про повну загальну середню освіту» в закладах загальної середньої освіти міста на цьому тижні проведені засідання педагогічних рад, які є дорадчим органом, створеним для вирішення основних питань діяльності навчального закладу.

Особливості та строки проведення ЗНО 2020

Дата створення: 11:10 24.04.2020

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.