Новини

ЗВЕРНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ МІСТА ДО ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата створення: 09:02 24.04.2020

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, та вимушеним переходом освітнього процесу на дистанційну форму навчання, психологічна служба міста надає рекомендації щодо врахування емоційного стану дітей при щоденному навантаженні та підсумковому оцінюванні учнів.

У закладах дошкільної освіти міста завершується 2019-2020 навчальний рік

Дата створення: 13:41 22.04.2020

Підходить до завершення 2019-2020 навчальний рік. Заклади дошкільної освіти міста в цьому році випускають до школи 289 дітей. З них 88% вже обрали навчальний заклад, а 12% на шляху вибору. Педагоги дошкільних закладів допомагають батькам зорієнтуватися в діях щодо подачі документів до 1-го класу. Станом на 22 квітня 2020 року до закладів загальної середньої освіти міста зареєстровано 254 майбутніх першокласників.

Вчимо і навчаємось на карантині: ЗНО 2020 і вибір університету

Дата створення: 13:20 22.04.2020

Карантин вніс зміни в освітній процес, але ЗНО відбудеться за будь-яких обставин. Заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадній відповів на головні запитання щодо проведення ЗНО та поділився кількома порадами з одинадцятикласниками, які зараз навчаються вдома. Переглянути відео

Вибір підручників для 7 класу

Дата створення: 11:59 17.04.2020

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти міста завершили вибір підручників для 7 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з історії України, всесвітньої історії  та інформатики.

ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ПІДСУМКОВЕ ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ

Дата створення: 08:09 17.04.2020

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено.

Триває онлайн реєстрація до 1 класів шкіл міста

Дата створення: 15:44 14.04.2020

Триває прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, повинні подати електронну заяву.

Увага! 15 квітня випускники зможуть виконати тестові завдання до ЗНО з обраного предмета.

Дата створення: 10:05 14.04.2020

15 квітня через свій особистий кабінет на сайті (dneprtest.dp.ua) Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти випускникам, які зареєструвались на пробне ЗНО, буде надана можливість дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з усіма необхідними поясненнями і виконати тестові завдання з обраного предмета.

Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту» Лист МОН № 1/9-201 від 08.04.20 року

Дата створення: 10:02 14.04.2020

Міністерство освіти і науки України надає такі роз'яснення і рекомендації стосовно механізму реалізації окремих положень Закону України «Про повну загальну середню освіту». За потреби будуть надані додаткові роз'яснення та рекомендації.

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання

Дата створення: 09:23 13.04.2020

Опитування анонімне, проводиться серед учнів, учителів, батьків та керівників закладів освіти, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Заповнення анкет займе не більше 10 хв.

Під час карантину інклюзивно-ресурсний центр Першотравенської міської ради надає освітні послуги шляхом використання дистанційних технологій

Дата створення: 16:56 06.04.2020

Консультування батьків дітей з особливими освітніми потребами,  взаємодія з педагогічними працівниками закладів освіти; надання консультативної та психологічної допомоги, проведення бесід з батьками дітей з особливими освітніми потребами забезпечується фахівцями ІРЦ через індивідуальні консультації у телефонному режимі або за допомогою онлайн- ресурсів.