Час підбивати підсумки

За підсумками І семестру 2021-2022 навчального року високих досягнень у навчанні набули 162 учня. Відповідно до програми «Освіта Першотравенська» та за розпорядженням міського голови Оксани Вінницької 119 учнів 5-8 класів отримають грошові винагороди по 400 гривень, 18 учнів 9 класів - по 700 гривень, 25 учнів 10-11 класів – по 1000 гривень. Загальна сума виплат грошової винагороди для відмінників становить 85 200 грн.

11:17 23.12.2021

Безпечні святкові заходи у закладах освіти міста під час карантину

Освітній процес у закладах освіти міста  під час пандемії вимагає нових підходів до організації безпечного та здорового освітнього простору як для дітей, так і для співробітників закладів освіти. Зокрема, йдеться не лише про безпосередньо уроки та заняття, а й про проведення святкових заходів. Грудень – місяць насичений святковими заходами у закладах загальної середньої та дошкільної освіти. Щоб ризики інфікування COVID-19 були мінімізовані, існують протиепідемічні заходи, яких варто дотримуватись.

16:37 22.12.2021

Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт або ініціативу

Метою проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

16:32 14.12.2021