A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Нормативні акти з пожежної безпеки

Вогнегасники закладів освіти готові до використання за призначенням 

Вогнегасник - елемент протипожежного захисту об'єкта, призначений для ліквідації пожеж на початковій стадії їх розвитку. 16 та 17 червня 2021 року вогнегасники закладів освіти пройшли технічне діагностування, за потреби - перезарядку та дрібний ремонт.  

Правила експлуатації та типові норми належності вогнегасників (наказ ВСУ від 15.01.2018 № 25)

Практичні тренування з використанням засобів пожежогасіння

     

На виконання розпорядження міського голови від 07.06.2021 № 136-р «Про проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо правил безпеки життєдіяльності та поведінки в умовах надзвичайних ситуацій у 2021 році», відповідно до Плану проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням міста Першотравенська щодо правил безпеки життєдіяльності та поведінки в умовах надзвичайних ситуацій у 2021 році від 23.12.2020, з метою інформаційно-просвітницької роботи з працівниками щодо правил безпеки життєдіяльності та поведінки в умовах надзвичайних ситуацій відділом цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Першотравенської міської ради 15 червня 2021 року проведено практичні тренувальні заходи щодо користування засобами пожежогасіння. На території комунального позашкільного навчального закладу ДЮСШ «Шахтар» працівники закладів освіти мали змогу на практиці опанувати навички користування вогнегасником. Учасники тренувань під керівництвом спеціалістів 47 ДПРЧ ГУ ДСНС України вправно гасили полум'я різними видами вогнегасників.  ФОТОЗВІТ

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

На виконання листа ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області від 05.02.2021 № 22, наказу міського відділу освіти від 09.02.2021 № 34 «Про участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!», з метою залучення дітей та підлітків до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, у лютому 2021 року відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти!». До міського журі Конкурсу надійшло 50 творчих робіт учасників, які є учнями закладів загальної середньої освіти міста. Члени журі, до складу якого входили представники Першотравенського МВ ГУ ДСНС та міського відділу освіти, відзначили високий рівень конкурсних робіт, роботу педагогів та керівників гуртків, а також визначили переможців та відібрали творчі роботи для участі в обласному етапі Конкурсу.

16 квітня 2021 року у міському відділі освіти командою МВ ГУ ДСНС було нагороджено переможців міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». 

У номінації «Декоративно-прикладна творчість» обласного етапу конкурсу нагороджено: 

Подеречу Яну, ученицю ЗШ № 1 за ІІІ місце.

У номінації «Художня творчість» міського етапу нагороджено:

вікова категорія (6-10 років):

Козаченко Крістіну, ученицю ЗШ № 2 за І місце;

Безкровного Веніаміна, учня ЗШ № 3 за ІІ місце;

Козаченко Крістіну, ученицю ЗШ № 2 за ІІІ місце.

вікова категорія (11-14 років):

Яковлеву Карину, ученицю ЗШ № 5 за І місце;

Бобошко Юлію, ученицю ЗШ № 5 за ІІ місце;

Яковлеву Маргарита, ученицю ЗШ № 5 за ІІ місце;

Матусевич Діану, ученицю ЗШ № 5 за ІІІ місце.

вікова категорія (15-18 років):

Мітько Олесю, ученицю ЗШ № 5 за І місце;

Безкровного Богдана, учня ЗШ № 3 за ІІ місце;

Осауленко Ольгу, ученицю ЗШ № 5 за ІІІ місце.

У номінації «Декоративно-прикладна творчість» міського етапу нагороджено:

Подеречу Яну, ученицю ЗШ № 1 за І місце;

Мартиненко Анастасію, ученицю ЗШ № 5 за І місце;

Осауленко Ольгу, ученицю ЗШ № 5 за І місце.

      

 

Інформація про стан цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти міста Першотравенська станом на кінець І півріччя 2020 року

Нормативні акти та перелік документації з пожежної безпеки

Протипожежна безпека

Протягом 2020 року на заходи протипожежної безпеки використано 204,6 тис. грн, а саме: ЗЗСО – 157,4 тис. грн, КДНЗ – 47,2 тис. грн (закуплено вогнегасники, протигази, виконано перевірку пожежних рукавів та кранів, діагностування пожежних кранів, пройдено навчання, надано послуги з пожежного спостереження та обслуговування, забезпечено вогнезахист дерев’яних конструкцій покрiвель).

09:28 09.12.2020

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень