Міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Навчання з охорони праці в 2020 році

 

В травні 2020 року керівний склад закладів освіти міста та голови первинних профспілкових організацій закладів освіти пройшли дистанційне навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності КЗВО ДАНО ДОР. Програма курсів "Охорона праці та безпека життєдіяльності відображає сучасний стан законодавчо-нормативної бази з охорони праці та безпеки життєдіяльності, що постійно вдосконалюється та доповнюється". Головним у вивченні курсу є структурування та практичне опанування знань керівного складу працівників закладів освіти щодо організації, функціонування та управління системою охорони праці, безпеки життєдіяльності в освітньому закладі відповідно до чинних нормативно-правових актів; створення сприятливих умов для запобігання травматизму серед учнів та працівників, зменшенню впливу несприятливих факторів у навчальному середовищі. Посвідчення про успішну перевірку знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та свідоцтво про підвищення кваліфікації отримали 39 осіб закладів освіти міста.

28 квітня 2020 року Всесвітній день охорони праці, девіз якого "Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя".  Цьогоріч Україна вкотре долучилася до Всесвітнього дня охорони праці та мала намір провести різноманітні заходи. Однак запланованому завадила надзвичайна подія - спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі. Тож відповідальні за охорону праці планують провести заходи для працівників закладів освіти в дистанційному режимі, а інформацію надати через інтернет ресурси.

 

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин. У закладах освіти міста проводиться робота щодо організаційних заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Наразі карантин продовжено до 31 липня 2020 року.

Відповідно до постанови КМУ від 01.08.1992 № 442 "Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці", з метою реалізації права на здорові й безпечні умови праці в закладах освіти міста Першотравенська було пробедено чергову атестацію робочих місць за умовами праці в період з січня по березень 2020 року. 

Нормативні документи

Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу

Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Щодо проведення додаткових заходів імунізації  від кору