A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Оздоровлення 2020

Відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2020 року

Забезпечено 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячому оздоровчому таборі «Молодая Гвардия», (м. Бердянськ Запорізької області). З міського бюджету витрачено 312,37 тис. грн.

Відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2019 року

Рішення виконавчого комітету Першотравенськоїміської ради від 19.03.2019  №51 «Про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків міста Першотравенська влітку 2019 року»

Наказ відділу освіти Першотравенської міської ради від 21.03.2019  №108 «Про  організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків  влітку 2019 року»
 

З 03.06.2019 по 21.06.2019 року в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням на базі  загальноосвітніх шкіл відпочило 450 дітей. Вартість харчування для дітей в таборах відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл складала 35,00 грн.

У першочерговому порядку забезпечено відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В пришкільних таборах відпочинку безкоштовне харчування за рахунок бюджетних коштів, затверджених на харчування в кошторисі доходів та видатків міського відділу освіти на 2019 рік, забезпечено відпочинком 56 дітей (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із малозабезпечених сімей; учнів, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення операції об'єднаних сил; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в класах з інклюзивним навчанням). Харчування з 50% знижкою забезпечено для 54 дітей (дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій, учасника війни; дітей, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи; дітей з багатодітних сімей; дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення ООС). Всього в пришкільних таборах забезпечено відпочинком 110 дітей пільгових категорій.

Забезпечено 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячому оздоровчому таборі «Молодая Гвардия», (м. Бердянськ Запорізької області).

Планові показники витрат:

  • на пришкільні табори відпочинку – 322 070,00 грн.
  • на оздоровлення в , в ДОТ «Молодая Гвардия» - 238 507,50 грн.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень