Оздоровлення

Відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2021року

20 липня на оздоровлення у дитячий табір «Молода гвардія», що розміщений  у місті Бердянськ на Азовському узбережжі, виїхали 40 дітей пільгових категорій міста. За результатами тендерної закупівлі міським відділом освіти придбано 40 путівок з міського бюджету на суму 445,2 тис. грн. Вартість перебування однієї дитини у становить 530 грн на добу.

У таборі забезпечено повноцінне і якісне 5-ти разове харчування. Упродовж 21 дня на дітей чекає насичена програма заходів, яскраві емоції і нові враження. Це є прекрасна можливість отримати заряд здоров'я на весь рік. Дитячий сміх, гамір та веселі ігри - все це про літне оздоровлення дітей у таборі. Усіх розваг, що підготували для своїх відвідувачів у таборі, і не перелічити. Напевно, можна лише сказати одне – сумувати часу точно не буде.

Відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2020 року

Забезпечено 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячому оздоровчому таборі «Молодая Гвардия», (м. Бердянськ Запорізької області). З міського бюджету витрачено 312,37 тис. грн.

Відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2019 року

Рішення виконавчого комітету Першотравенськоїміської ради від 19.03.2019  №51 «Про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків міста Першотравенська влітку 2019 року»

Наказ відділу освіти Першотравенської міської ради від 21.03.2019  №108 «Про  організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків  влітку 2019 року»

З 03.06.2019 по 21.06.2019 року в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням на базі  загальноосвітніх шкіл відпочило 450 дітей. Вартість харчування для дітей в таборах відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл складала 35,00 грн.

У першочерговому порядку забезпечено відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В пришкільних таборах відпочинку безкоштовне харчування за рахунок бюджетних коштів, затверджених на харчування в кошторисі доходів та видатків міського відділу освіти на 2019 рік, забезпечено відпочинком 56 дітей (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із малозабезпечених сімей; учнів, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення операції об'єднаних сил; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в класах з інклюзивним навчанням). Харчування з 50% знижкою забезпечено для 54 дітей (дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій, учасника війни; дітей, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи; дітей з багатодітних сімей; дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення ООС). Всього в пришкільних таборах забезпечено відпочинком 110 дітей пільгових категорій.

Забезпечено 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячому оздоровчому таборі «Молодая Гвардия», (м. Бердянськ Запорізької області).

Планові показники витрат:

• на пришкільні табори відпочинку – 322 070,00 грн.
  • на оздоровлення в , в ДОТ «Молодая Гвардия» - 238 507,50 грн.