A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Підвищення кваліфікації

Домедична допомога та безпека: МОН затвердило нову типову програму підвищення кваліфікації вчителів

Мета Типової програми підвищення кваліфікації вчителів, директорів та психологів  полягає у розвитку компетентностей вчителів та директорів щодо надання домедичної допомоги постраждалим при невідкладних станах і ДТП та вивчення правил безпечного поводження на дорозі, створенні безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі.

11:07 07.02.2022

Підвищення кваліфікації для учителів 5 класів НУШ

Оголошено набір до 2-ї   групи безкоштовних ліцензованих курсів підвищення кваліфікації  вчителів, які будуть викладати у 5 класах НУШ за новим стандартом середньої   освіти із 7 навчальних предметів.

16:10 01.02.2022

Важлива інформація, яку необхідно знати педагогу про підвищення кваліфікації

За результатами моніторингу запитів педагогічних працівників міста найбільш поширеним є питання проходження курсової підготовки, процедури визнання результатів підвищення квіліфікації, здіййснення оплати послуг суб'єктів підвищення кваліфікації тощо. Тому працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників підготовлено інформацію, яку потрібно знати педагогу про підвищення кваліфікації.

09:21 11.10.2021

До уваги вчителів математики ліцеїв міста Першотравенська

Триває реєстрація учасників навчально-методичного вебінару для вчителів математики, керівників методичних об’єднань вчителів математики «Проблеми математичної освіти Дніпропетровщини та шляхи їх вирішення», яка відбудеться 08 жовтня 2021 року 14.30

13:32 07.10.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень