A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Проєктна діяльність

Пройшов онлайн-вебінар «Розвиваємо критичне мислення у дошкільників» в рамках ІІ етапу проєкту «Модель 4-К»

Дітям сьогодні варто надавати можливість безпечно досліджувати навколишній світ: вони можуть щодня зустрічатися з багатьма можливостями вирішення проблем і розвитку власних незалежних суджень.  При цьому роль дорослих полягає в тому, щоб скеровувати дитину для більш творчого вирішення проблем. Корисним буде дозволити дитині самій трохи поекспериментувати.

10:36 26.11.2021

Відбулася презентація проєкту «Модель 4К» для педагогів ЗДО міста

04 листопада 2021 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників проведено презентацію проєкту «Модель 4К» для педагогів ЗДО міста. Присутніх було ознайомлено з етапами реалізації проєкту.

14:58 04.11.2021

Результати діагностики готовності педагогів ЗДО міста до інноваційної діяльності

1 листопада 2021 року з метою визначення готовності педагогічних працівників до участі в інноваційній діяльності було проведено анкетування педагагів ЗДО міста в рамках проєкту КЗ «ЦПРПП» ПМР» «Модель «4-К» В анкетуванні взяли участь 54 респонденти. Анкета містила 20 запитань, які поділено на 4 категорії.

09:40 02.11.2021

З 1 листопада стартує проєкт "Модель «4 К»" для педагогів ЗДО міста Першотравенська

Проєкт розроблено працівниками КЗ "ЦПРПП" ПМР" з метою реалізації обласного науково-методичного проєкту «Модель «4К» у розвитку soft skills навичок як основа формування самоефективності особистості дошкільників – майбутніх першокласників в освітньому просторі НУШ»

08:38 25.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень