людям з порушенням зору

Проєктна діяльність

Вебінар «Навчання англійської з курсом «PREPARE» від Cambridge University Press, як успішний шлях розвитку основних умінь і компетентностей учня НУШ»

В рамках проєкту «НУШ. Впевнений старт від початкової до базової середньої освіти» 18 лютого 2022 року для вчителів англійскої мови було організовано проведення вебінару  «Навчання англійської з курсом «PREPARE» від Cambridge University Press, як успішний шлях розвитку основних умінь і компетентностей учня НУШ».

12:23 23.02.2022

17 лютого відбулась онлайн-зустріч із педагогами пілотного ліцею № 9 м.Павлограда щодо організації освітнього процесу в 5 класах НУШ

17 лютого Центром професійного ровитку проведено онлайн-зустріч із педагогами пілотного ліцею № 9 м.Павлограда щодо особливостей організації освітнього процесу в 5 класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».  У заході взяли участь 63 педагоги закладів освіти міста Першотравенська.

15:51 21.02.2022

16 лютого відбувся вебінар "From Young Learners to Teens - Facing the Teaching Challenges" для вчителів англійскої мови

В рамках проєкту «НУШ. Впевнений старт від початкової до базової середньої освіти» Центром професійного розвитку 16 лютого 2022 року для вчителів англійскої мови було організовано проведення вебінару "From Young Learners to Teens - Facing the Teaching Challenges", який підготувала  Наталія Ляшко сертифікований викладач англійської мови з міста Київ, засновник кулінарної англійської "Kids Chef Academy, викладач Всеукраїнської школи-онлайн

15:07 21.02.2022

Стартував міський методичний проєкт «НУШ. Впевнений старт від початкової до базової середньої освіти»

На виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» відповідно до Положення комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Першотравенської міської ради» з метою забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників, здійснення їх науково-методичної підтримки у системі освіти було розпочато реалізацію міського методичного проєкту «НУШ. Впевнений старт від початкової до базової середньої освіти».

14:48 18.02.2022

Підведено підсумки міського проєкту для педагогів закладів дошкільної освіти «Модель «4-К»

22.12.2021 пройшов заключний вебінар "Розвиток soft skills навичок як основа формування самоефективності дошкільників – майбутніх першокласників в освітньому просторі НУШ» міського проєкту "Модель 4-К".

16:21 22.12.2021

13 грудня 2021 року пройшов вебінар «Навчаємо дітей працювати в команді» у рамках ІІ етапу проєкту «Модель 4-К»

13 грудня 2021 року пройшов вебінар «Навчаємо дітей працювати в команді» під час якого було розкрито одну з чотирьох ключових навичок «Моделі 4К» - колаборацію.

14:49 17.12.2021

10 грудня 2021 року пройшов вебінар «Формування комунікативної компетентності у дошкільників» у рамках ІІ етапу проєкту «Модель 4-К»

10 грудня пройшов вебінар «Формування комунікативної компетентності у дошкільників» під час якого було обговороені основні поняття, методи таприйоми розвитку комунікативних компетентностей у дітей дошкільного віку.

14:47 17.12.2021