A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

ПС учителів початкових класів

Для учителів 3–4 класів НУШ. Матеріали курсу “Уроки доброчесності” (з можливістю завантаження)

Центр професійного розвитку пропонує вчителям початкових класів ліцеїв міста ознайомитись із навчальними матеріалами курсу “Уроки доброчесності” для 3–4 класів. Матеріали курсу можна використати для інтеграції в курс “Я досліджую світ”, вивчення доброчесності як окремого курсу чи для позакласної роботи учнів. 

14:30 02.02.2022

На допомогу вчителю НУШ: дієві поради, що допоможуть навчити учнів критично оцінювати свої досягнення

Учнівське самооцінювання у сучасній школі є невід'ємним елементом навчання, оскільки воно надає можливість учням виявляти свої сильні й слабкі сторони, визначати потреби, навчатись відповідальності та прагнути до самовдосконалення.

09:38 23.10.2021

Всеукраїнська школа онлайн: 12 найкрутіших руханок, які варто спробувати всією родиною

Танцювальна фізкультура з модними і трендовими рухами, що дають змогу дітям розім’ятися із задоволенням під час навчання та вдома порухатися всією родиною. Переглянути відеозаписи 12 найкрутіших руханок Всеукраїнської школи онлайн.  

08:42 24.09.2021

Всеукраїнська школа онлайн для вчителів початкової школи

Педагоги ліцеїв міста мають можливість у своїй діяльності використовувати відеоуроки Всеукраїнської школи онлайн. ВШО - це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів та методичної підтримки вчителів. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи учнів. 

09:55 20.09.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень