Соціальний захист

Інформація про кількість дітей пільгових категорій в закладах освіти міста Першотравенська станом на 29.09.2020

2020 рік Заклади загальної середньої освіти Заклади дошкільної  освіти Всього

Дітей з багатодітних сімей

351

111

462

Дітей, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

7

8

Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

63

11

74

Дітей військовослужбовців, що загинули в зоні АТО (ООС)

0

Дітей-інвалідів

40

6

46

Дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах у ЗНЗ

41

56

97

ВПО (діти, переселені з Криму, Луганської та Донецьої областей)

112

34

146

Дітей із малозабезпечених сімей

70

35

105

Дітей шахтарів, що загинули на виробництві

2

3

Дітей, батьки яких є учасниками бойових дій

83

40

123

Дітей, батьки яких проходять військову службу в зоні ООС

7

8

Пільги

Забезпечення шкільною та спортивною формою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Розмір грошової компенсації для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста з числа учнів 1-11 класів на придбання шкільної форми у сумі 800,00 грн (на кожну дитину), спортивної форми – у сумі 700,00 грн (на кожну дитину).

Безкоштовне харчування дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення операції об'єднаних сил; дітей-інвалідів; дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку та виховуються у корекційних групах закладів дошкільної освіти;   дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах; дітей шахтарів, що загинули на виробництві;  дітей, переселених з Криму, Луганської та Донецьої областей.

Вартість харчування для дітей пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти у розмірі до 30,00 гривень на день.

Вартість харчування в закладах дошкільної освіти в розмірі до 30,00 гривень на день для дітей, що відвідують групи раннього віку, та до 45,00 гривень на день для дітей, що відвідують групи дошкільного віку.

Харчування з 50% знижкою від встановленого розміру батьківської плати з відшкодуванням різниці за рахунок коштів міського бюджету в закладах дошкільної освіти міста дітей, батьки яких мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи; дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій, ветерана війни - учасника війни; дітей з багатодітних сімей.

Оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

39 дітей оздоровлено в дитячому таборі «Молода гвардія» (Запорізька обл., Бердянськ).