людям з порушенням зору

Супервізія

Список супервізорів Дніпропетровської області

Типове положення про проведення супервізії впровадження Концепції «Нова українська школа»

Супервізія: професійна підтримка і професійний розвиток педагогів (інформаційний порадник)

Увага! Змінено тривалість одного циклу супервізії

Внесено зміни до Програми проведення супервізії, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 18 жовтня 2019 року № 1313 «Деякі питання організації та проведення супервізії» щодо тривалості одного циклу супервізії, який з 04 березня 2021 року становить 10 академічних годин.

11:41 22.11.2021

Організація проведення супервізії та оплата праці супервізорів. Механізм та зразки документів.

КЗ "ЦПРПП" ПМР" інформує заклади загальної середньої освіти, що за рахунок субвенції за напрямом, визначеним підпунктом 3 пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа", здійснюються видатки на оплату послуг із проведення супервізії.

09:36 25.08.2021

Оновлено базу педагогічних працівників, які можуть здійснювати супервізію у закладах освіти

Сьогодні в Україні набуває розвитку процес супервізії як процес професійної підтримки та професійного розвитку з поєднанням оцінювання роботи вчителя в умовах концепції Нової української школи. Саме цей процес може стати підготовчим для тих вчителів, які заявили про своє бажання взяти участь у процесі сертифікації.

14:14 20.08.2021