Супервізія

Список супервізорів Дніпропетровської області

Типове положення про проведення супервізії впровадження Концепції «Нова українська школа»

Супервізія: професійна підтримка і професійний розвиток педагогів (інформаційний порадник)

Організація проведення супервізії та оплата праці супервізорів. Механізм та зразки документів.

КЗ "ЦПРПП" ПМР" інформує заклади загальної середньої освіти, що за рахунок субвенції за напрямом, визначеним підпунктом 3 пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа", здійснюються видатки на оплату послуг із проведення супервізії.

09:36 25.08.2021

Оновлено базу педагогічних працівників, які можуть здійснювати супервізію у закладах освіти

Сьогодні в Україні набуває розвитку процес супервізії як процес професійної підтримки та професійного розвитку з поєднанням оцінювання роботи вчителя в умовах концепції Нової української школи. Саме цей процес може стати підготовчим для тих вчителів, які заявили про своє бажання взяти участь у процесі сертифікації.

14:14 20.08.2021