A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Увага всім!

Позапланова комплексна перевірка системи централізованого оповіщення

Відповідно до листа Міністерства розвитку громад та територій України стосовно виконанння завдань, визначених протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.05.2021 № 30, телефонограми департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 01.06.2021 № 168, міський відділ освіти повідомляє, що 2 червня 2021 року о 13.55 на території Дніпропетровської області будуть увімкнені електричні сирени тривалістю 3 хвилин для передачі сигналу "УВАГА ВСІМ!"

Просимо організувати роз'яснювальну роботу серед працівників та батьківської громадськості щодо мети, терміну проведення та порядку дій з одержанням сигналів оповіщення відповідно до пам'ятки для мешканців міста. Пам'ятка для ознайомлення за посиланням https://docs.google.com/document/d/10NkWWKtuHle35JF2T2sjOuLSIJoJtfPE/edit

Комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення - «УВАГА ВСІМ!»

Відповідно до розпорядження міського голови від 10.02.2021 № 34-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області у місті Першотравенську на 2021 рік», телефонограми виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 15.03.2021 міський відділ освіти повідомляє, що 31 березня 2021 року о 13.55 у місті Першотравенську буде проводитися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення з практичним запуском електричних сирен та подачею сигналу «УВАГА ВСІМ!».


"УВАГА ВСІМ!" - сигнал оповіщення у місті Першотравенську

25 листопада 2020 року о 13.55 у місті Першотравенську буде проводитися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення з практичним запуском електричних сирен та подачею  сигналу "УВАГА ВСІМ!".

Сирена та уривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту - "УВАГА ВСІМ!". Після подачі звукових сигналів передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію. Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і послухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади. Прослухавши інформацію кожен громадянин повинен діяти (без паніки) згідно з отриманими інструкціями. 

Пам'ятка для ознайомлення за посиланням https://docs.google.com/document/d/10NkWWKtuHle35JF2T2sjOuLSIJoJtfPE/edit

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень