A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Увага всім!

Комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення міста з практичним запуском сирен

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.01.2021№Р-55/0/3-21 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2021 рік» управлінням цивільного захисту облдержадміністрації 29.09.2021 буде проводитися комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.

На території Дніпропетровської області 29.09.2021 о 13.55 будуть увімкнені електросирени тривалістю 3 хвилини для передачі сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення.

На виконання розпорядження міського голови від 10.02.2021 № 34-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області у місті Першотравенську на 2021 рік»,  відповідно до телефонограми департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 27.09.2021 № 349, телефонограми виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 24.09.2021 міський відділ освіти повідомляє, що 29 вересня 2021 року о 13.55 у місті Першотравенську буде проводитися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення з практичним запуском електричних сирен та подачею сигналу «УВАГА ВСІМ!».

Просимо керівників закладів освіти організувати роз'яснювальну роботу серед працівників та здобувачів освіти щодо мети, терміну проведення та порядку дій з одержанням сигналів оповіщення відповідно до пам'ятки для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також порядку укриття в захисних спорудах (тимчасових укриттях).

ПАМ'ЯТКА

про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах (тимчасових укриттях)

ОПОВІЩЕННЯ

Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій - це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для того, аби привернути увагу населення в екстремальних випадках включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ! СИРЕНА ТА УРИВИСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ – «УВАГА ВСІМ!».

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і уважно прослухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту.

Прослухавши інформацію кожен громадянин повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманими інструкціями.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час її виникнення, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в зону ураження, порядок дій населення, що знаходиться на даній території, іншу важливу інформацію.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб'єкта господарської діяльності відповідно до плану цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор, аби мати можливість своєчасно почути розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту;

повідомити про отриману інформацію сусідів;

постійно тримати з собою засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв'язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

мати інформацію про місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо).

ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно прослухайте повідомлення і дійте відповідно до отриманих інструкцій. 

Адресу найближчого укриття Ви можете уточнити у житлово-експлуатаційних конторах за місцем проживання. 

 

Позапланова комплексна перевірка системи централізованого оповіщення

Відповідно до листа Міністерства розвитку громад та територій України стосовно виконанння завдань, визначених протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.05.2021 № 30, телефонограми департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 01.06.2021 № 168, міський відділ освіти повідомляє, що 2 червня 2021 року о 13.55 на території Дніпропетровської області будуть увімкнені електричні сирени тривалістю 3 хвилин для передачі сигналу "УВАГА ВСІМ!"

Просимо організувати роз'яснювальну роботу серед працівників та батьківської громадськості щодо мети, терміну проведення та порядку дій з одержанням сигналів оповіщення відповідно до пам'ятки для мешканців міста. Пам'ятка для ознайомлення за посиланням https://docs.google.com/document/d/10NkWWKtuHle35JF2T2sjOuLSIJoJtfPE/edit

Комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення - «УВАГА ВСІМ!»

Відповідно до розпорядження міського голови від 10.02.2021 № 34-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області у місті Першотравенську на 2021 рік», телефонограми виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 15.03.2021 міський відділ освіти повідомляє, що 31 березня 2021 року о 13.55 у місті Першотравенську буде проводитися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення з практичним запуском електричних сирен та подачею сигналу «УВАГА ВСІМ!».


"УВАГА ВСІМ!" - сигнал оповіщення у місті Першотравенську

25 листопада 2020 року о 13.55 у місті Першотравенську буде проводитися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення населення з практичним запуском електричних сирен та подачею  сигналу "УВАГА ВСІМ!".

Сирена та уривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту - "УВАГА ВСІМ!". Після подачі звукових сигналів передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію. Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і послухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади. Прослухавши інформацію кожен громадянин повинен діяти (без паніки) згідно з отриманими інструкціями. 

Пам'ятка для ознайомлення за посиланням https://docs.google.com/document/d/10NkWWKtuHle35JF2T2sjOuLSIJoJtfPE/edit

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень