Методична діяльність

Проведено навчальний вебінар «Планування освітньої роботи вихователя ЗДО. Ведення ділової документації вихователя ЗДО»

21.05.2021 та 25.054.2021 Центром професійного розвитку педагогічних працівників Першотравенської міської ради проведено навчальний вебінар «Планування освітньої роботи вихователя ЗДО. Ведення ділової документації вихователя ЗДО», слухачами якого стали понад 70 вихователів закладів дошкільної освіти міста.

15:09 25.05.2021

Заклади дошкільної освіти долучилися до участі в обласному конкурсі «Сім перлин дошкілля»

За підтримки Центру професійного розвитку педагогічних працівників Першотравенської міської ради заклади дошкільної освіти міста взяли участь в обласному конкурсі методичних розробок «Сім перлин дошкілля», який проводиться  з метою імплементації оновленого Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти), сприяння підвищенню престижності праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

15:00 25.05.2021

Проведено навчальний вебінар «Інновації в оцінюванні навчальних досягнень учнів НУШ»

13 травня 2021 року КЗ «Центром професійного розвитку педагогічних працівників» Першотравенської міської ради» у співпраці з педагогами-практиками закладів освіти міста було проведено навчальний вебінар для адміністрацій ЗЗСО і вчителів початкової школи «Інновації в оцінюванні навчальних досягнень учнів НУШ».

13:15 14.05.2021

Психологічні аспекти комунікації між учителем та учнем

Для будь-якого навчання комунікація є невід’ємним складником педагогічного процесу. Від рівня комунікації залежить її ефективність, і дистанційне навчання тут не виняток. Взаємодія між учнями та вчителями в дистанційному навчанні відбувається в межах штучно створеного комунікативного простору. Комунікативний простір передбачає сформовану ситуацію взаємодії, в якій є місце, час та взаємне бажання для спілкування, спрямовані на досягнення цілей процесу навчання.

11:48 07.05.2021

Проведено вебінар «Як розробити стратегію закладу освіти: план для керівника»

Центром професійного розвитку педагогічних працівників 16.04.2021 проведено вебінар «Як розробити стратегію закладу освіти: план для керівника». Під час вебінару розглянуто алгоритм створення стратегії розвитку закладу, одного з найважливіших документів, який описує вектор розвитку закладу та шлях, яким вын повинен рухатися.

10:24 07.05.2021

Відбулося чергове засідання міської методичної ради

19 лютого 2021 року було проведено чергове засідання міської методичної ради під головуванням т.в.о. директора КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Першотравенської міської ради"  В.Гергель. У роботі засідання взяли участь начальник відділу освіти С.Сучкова, члени міської методичної ради, члени міської атестаційної комісії ІІ рівня, керівники закладів та установ освіти.

10:23 07.05.2021

Пройшов воркшоп «Симуляційні ігри з прав людини для Нової української школи»

За підтримки КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Першотравенської міської ради»  24.03.2021 у приміщенні актової зали ЗШ № 2 пройшов воркшоп «Симуляційні ігри з прав людини для Нової української школи» з дотриманням карантинних норм. Під час заходу відбулась презентація посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри».

10:23 07.05.2021

Відбулася панельна дискусія «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція»

02 лютого 2021 року центром професійного розвитку педагогічних працівників м.Першотравенська було організовано та проведено панельну дискусію із закладами дошкільної освіти міста, на якій обговорено зміни, що відбулися у новій редакції Базового компоненту дошкільної освіти.

10:22 07.05.2021

Проведено вебінар «Вимоги до складання деяких видів документів. Накази»

Центром професійного розвитку педагогічних працівників Першотравенської міської ради проведено вебінар для адміністрацій закладів освіти міста щодо дотримання правил оформлення деяких розпорядчих документів.

10:20 07.05.2021

Ділова документація закладу дошкільної освіти

У кожному  закладі дошкільної освіти затверджують перелік документів, які зобов’язаний формувати і зберігати той чи той працівник. Працівники зобов’язані дотримуватися вимог примірної інструкції з діловодства у закладах дошкільної освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1059.

10:14 07.05.2021