Методична діяльність

Проведено нараду для заступників директорів та вихователів-методистів закладів освіти

27.10.2021 т.в.о.директора  КЗ "ЦПРПП" ПМР" Вікторією Гергель проведено нараду для заступників директорів з методичної роботи закладів загальної середньої освіти та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

15:07 27.10.2021

Особливості оцінювання і ведення журналів у 5-х пілотних класах НУШ

У 2021/2022 році відбувається пілотування 5 класу НУШ. Але якими документами керуватись при заповненні журналу, для вивчення яких предметів класи можуть ділитись на групи? У чому полягає фінансова складова організації освітнього проєкту?  МОН підготувало роз’яснення щодо особливостей освітнього процесу у 5-х пілотних класах НУШ.

09:53 23.10.2021

Відбувся ІІ навчальний вебінар "EdWay як інструмент для підвищення кваліфікації"

20.10.2021 працівники КЗ "ЦПРПП" ПМР" взяли у часть у ІІ навчальному вебінарі "EdWay як інструмент для підвищення кваліфікації".  Місія платформи EdWay —  розбудова партнерського середовища та конкурентних умов для розвитку ринку можливостей підвищення кваліфікації на засадах: рівності, взаємоповаги, прозорості, підзвітності, відповідності державній освітній політиці.

14:32 20.10.2021

Проведено вебінар "Структура роботи з дітьми, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах"

19 жовтня 2021 року психологом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікторією Пугаченко для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти міста був проведений вебінар «Структура роботи з дітьми, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах».

08:10 20.10.2021

Директори Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Дніпропетровщини утворили спільноту

5 жовтня 2021 року Дніпровською Академією Неперервної освіти спільно з обласним навчально-  методичним центром підвищення кваліфікації педагогічних працівників проведено круглий стіл на   тему «Професійний розвиток педагогічного працівника: стан і перспективи».

15:29 08.10.2021

ПЛАН заходів обласного навчально-методичного центру з питань професійного розвитку педагогічних працівників на 2021 – 2022 н.р.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує для використання в роботі вибірку з плану діяльності обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямами.

11:12 07.10.2021

Проведено вебінар "Використання QR - кодів в методичній та педагогічній діяльності працівників ЗДО"

6 жовтня 2021 року консультантом Центру професійного розвитку Алєєвою Юлією було проведено вебінар "Використання QR - кодів в методичній та педагогічній діяльності працівників ЗДО", який організовано за запитом педагогів ЗДО.

16:04 06.10.2021